Slide #ANIMATE

ZASTOSOWANIE

Poszukujemy syntezy obrazu z dźwiękiem. Tworzymy obrazy i ruch, które w połączeniu z dźwiękiem stworzą dzieło idealne. Zajmujemy się̨ tworzeniem teledysków, opraw wizualnych wydarzeń na żywo, projektujemy okładki, przygotowujemy wizerunki Artystów. Łączymy warsztat 3D z innymi mediami, wciąż poszukując nowych rozwiązań.

Posiadamy najbardziej zaawansowane narzędzia do motion capture i face capture. Wykorzystujemy wiele różnych programów do animacji, posiadamy ogromną bazę modeli i wieloletnie doświadczenie.

Potrafimy stworzyć wszystko, co tylko podpowie Wam wyobraźnia.

Od abstrakcyjnej formy aż po fotorealizm – reklama to przestrzeń wymagająca najpełniejszej palety możliwości. Nasz zespół to artyści i technologowie, dzięki czemu potrafimy dzieło zrodzone w wyobraźni przelać najpełniej w dowolną materię. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań digitalizacji tworzymy niepowtarzalne modele i scenografie, otrzymując niezliczone możliwości kreowania i tworzenia fascynujących kompozycji.

Potrafimy również łączyć animację z tradycyjnym filmem. Nasze w pełni wyposażone studio pozwala na tradycyjne sesje fotograficzne i filmowe. Następnie łączymy nagrany materiał z elementami trójwymiarowymi, tworząc razem spójną kompozycję. Prawdziwi aktorzy w trójwymiarowej scenie, elementy rzeczywiste wkomponowane w syntetyczne – możliwości są nieskończone.

Gogle do VR dosłownie przenoszą̨ nas w inny wymiar, to niesamowite narzędzie o niespotykanych możliwościach. Zarazem bardzo wymagające. Tworzymy nowe światy w silnikach do gier, przenosimy tam tworzone przez nasz Zespół hiperrealistyczne modele, wprowadzamy ruch i dźwięk by tchnąć w całość życie. Zastosowanie Virtual Reality to nie tylko rozrywka. Dynamicznie rozwijająca się technologia dała wiele możliwości w wielu innych dziedzinach min. edukacji, medycynie, marketingu czy architekturze.

Ważna jest dla nas pełnia doświadczenia. Przykładamy dużą wagę do narracji światów, prowadzenia odbiorcy przez prezentowany projekt, łatwe wdrożenie w interfejs nawigacji. Budujemy klimat poprzez animacje, odpowiednio dobraną ścieżkę dźwiękową, klimatyczne oświetlenie i kolory.

Skany pozwalają̨ na fotorealistyczną prezentację produktu. Implementacja trójwymiarowej wizualizacji, na przykład na stronę̨ internetową, pozwala dowolnie obracać lub zbliżać obiekt. Prezentacja poszczególnych elementów, animacja, implementacja do wirtualnej rzeczywistości – to nowy wymiar przedstawienia każdego produktu.
Tradycyjna fotografia, czy też fotografia 360, nie oddaje w pełni prezentowanych produktów. Aby najbardziej przybliżyć odbiorcy oferowany produkt, konieczne jest przedstawienie go w pełnym 3D. To doskonała oferta dla branży samochodowej, modowej, nowych technologii i wielu, wielu innych.

Nasze doświadczenie oraz sprzęt pozwala przygotować assety do gier i modele postaci. Tworzymy animacje, motion capture oraz face capture – wszystko przygotowane pod silnik Unity bądź́ Unreal. Połączenie fotogrametrii, skanów światłem strukturalnym, proceduralnych modeli oraz technologii przechwytu ruchów aktora to klucz do fotorealizmu w branży gier.

Opracowaliśmy technologię optymalizacji modeli pod kątem silników do gier. Bez zauważalnego spadku jakości względem oryginału, przygotowujemy modele odpowiednio zretopologizowane, z efektywnie nałożoną siatką UV i wypalonymi mapami (normal, displacement, vector displacement, cavity, specular, roughness).

Nie boimy się żadnego wyzwania – jesteśmy gotowi przygotować każdy zestaw assetów, jaki tylko jest potrzebny do Państwa projektu.

NAJNOWSZE REALIZACJE

OKI – 77747

Zrealizowaliśmy visualiser dla młodego hiphopowca o pseudonimie OKI.
Wraz z artystą przygotowaliśmy scenariusz do klipu, oparty na jego wcześniejszej estetyce.
Skany zostały przygotowane w naszej komorze do fotogrametrii, następnie przygotowaliśmy animacje i stworzyliśmy rendery.

Data premiery 25.09.2020 r.

Photogrammetry Syntheses

Film promocyjny stworzony na potrzeby prezentacji możliwości naszego studia.
Połączenie świata wirtualnego z rzeczywistością. Możemy bez ograniczeń kreować światy i łączyć je z prawdziwymi modelami.

Data premiery 5.07.2020 r.

Schafter - Push to talk

Pierwszy singiel promujący nową płytę Schaftera. Teledysk utrzymany w klimacie onirycznego science fiction, wykorzystujący technologię motion capture.

Data premiery 22.06.2020 r.