Slide #CREATE

INFORMACJE O STUDIU

Przygotowując się do sesji modowej stawiamy na kreatywne rozwiązania poparte solidnym, wieloletnim doświadczeniem. Co ważne podczas takiej sesji modelka jest drugoplanową postacią, ponieważ tu liczy się odpowiednie zaprezentowanie i wyeksponowanie fotografowanej odzieży i dodatków. To ubiór musi przyciągnąć wzrok i pokazać swój unikatowy charakter, aby zainteresować klienta.  Zawsze dokładne zapoznajemy się z kolekcją, aby opracować optymalną kompozycję scenografii i świateł, by w efekcie otrzymać charakterystyczne cechy prezentowanych kolekcji.

Profesjonalna fotografia produktowa Potocznie zwana jako fotografia packshotowa jest bardzo istotnym elementem marketingu e-commerce. Opisując zalety danego produktu możemy zachwalać go bez końca, ale tak naprawdę jedno dobre zdjęcie potrafi wyrazić o wiele więcej i znacznie zwiększyć sprzedaż i przyciągnąć potencjalnych klientów. Tak działają nasze zmysły, ponieważ w pierwszej kolejności reagujemy bowiem na to, co widzimy.

Wykonujemy zdjęcia na białym tle, na których prezentowany jest tylko sam produkt/przedmiot, jak również w odpowiednich aranżacjach, aby uwydatnić najważniejsze cechy danego produktu. Fotografia packshotowa to najlepszy sposób na zaprezentowanie produktu m.in. w sklepach internetowych, materiałach drukowanych takich jak katalogi, broszury czy ulotki

Światło w fotografii to podstawa, bowiem jest najskuteczniejszym kreatorem zdjęcia. A co jeśli zaczniemy nim malować? Posiadając w pełni wyciemnione pomieszczenia mamy możliwość dowolnej modyfikacji i kreowania oświetlenia. Nie boimy się eksperymentować, dzięki czemu nasze zdjęcia są oryginalne i niepowtarzalne.

Wykorzystujemy naszą wyobraźnię i kreatywność nadając zdjęciu odpowiedni charakter.

W tej technice fotografii nie ma możliwości powtórzenia ujęcia, nie ma możliwości powtórzenia tych samych ruchów źródłem światła, dzięki czemu zdjęcia są unikatowe.

Malowanie światłem może okazać się dobrą alternatywą dla tradycyjnej fotografii produktowej.

Fotografia motoryzacyjna to umiejętność uchwycenia charakteru każdego pojazdu. Do osiągnięcia dobrego zdjęcia wykraczającego poza zwykłą fotografię niezbędny jest dobór odpowiedniego otoczenia i oświetlenia. Właściwa sceneria i uwzględnienie wszelkich walorów pojazdu oddaje emocje towarzyszące podczas jazdy nim. Nasze usługi to fotoreportaże, sesje plenerowe samochód, czy wysokiej jakości zdjęcia do ogłoszeń lub katalogów.

NASZE STUDIO

Wolf Studio to klimatyczne miejsce zlokalizowane w zabytkowym budynku 1923 na terenie warszawskiego Soho Factory. Duża powierzchnia studia, a mianowicie 170 m2, odejście na 10 metrów pozwala na swobodę fotografowania, zapewnia szeroki kard umożliwiając fotografowanie wielu osób na raz.

Białe, czyste tło o szerokości 5 m daje możliwość na manipulowanie świtałem, spełniając idealnie warunki na sesje modowe czy produktowe.  Nasz sprzęt fotograficzny udostępniamy w cenie wynajmu studia, odpowiednio dobierając każde światło i aparaty, aby zapewnić swobodną pracę fotografa. Stworzenie niepowtarzalnej scenografii to dla nas żaden problem, dzięki własnym wydrukom 3D, które pozwolą stworzyć pożądaną wizję autora sesji.

Atutem studia jest dostęp do światła dziennego z wysokich okien, które w słoneczne dni nadają jeszcze piękniejszy klimat naszego wnętrza. Natomiast jest również możliwość całkowitego wyciemnienia studia poprzez czarne kurtyny teatralne, które pozwalają na robienie widowiskowych zdjęć.

Garderoba w Wolf Studio to przestronne pomieszczenie z dużym doświetlonym lustrem, wieszakami oraz deską i żelazkiem do prasowania. To miejsce, gdzie wizażyści, fryzjerzy czy stylici mogą wykazać się swoimi umiejętnościami i pomysłami, aby przygotować modeli lub aktorów do sesji.

Studio Wolf to nie tylko doskonałe miejsce na sesje, ale także idealna przestrzeń na eventy.

Posiadamy podwieszany projektor multimedialny, dzięki któremu na białym tle możemy wyświetlać wszelkiego rodzaju animacje, filmy czy inne produkcje multimedialne. W naszej strefie relaksu na wygodnych kanapach zapewniamy naszym gościom pyszną kawę, herbatę oraz coś słodkiego. Dla gości na parterze oraz piętrze znajdują się toalety. W budynku dostępna jest klimatyzacja. Dla gości także oferujemy bezpłatny dostęp do WiFi. Studio posiada własny, zamykany parking na 7 miejsc oraz dwa dodatkowe miejsca parkingowe tuż przy wejściu.

Zaledwie parę kroków dzieli studio od restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler, która z pewnością sprosta oczekiwaniom każdego smakosza.

Jak dojechać do studia? Kilka minut dzieli studio od Dworca PKP Warszawa Wschodnia. Lokalizacja studia posiada również dobre połączenia komunikacją miejską. Autobusem od ul. Żupniczej liniami numer 123,173, 202 i od ul. Grochowskiej liniami numer 125, 135, N03, N21, N71 oraz dojazd Tramwajem liniami nr 3, 6, 22, 24, 26.