Slide #WOLFSTUDIO

O NAS

Wolf Studio to zespół specjalistów od fotografii i inżynierii z wieloletnim doświadczeniem w realizacji wielu projektów. Co ważne bardzo lubimy swoją pracę, jest ona dla nas pasją i sprawia dużo radości.

Decydując się na współpracę z nami otrzymują Państwo kompleksową usługę od produkcji zdjęć, digitalizacji,obróbki graficznej, aż po tworzenie animacji.

Do każdego projektu podchodzimy indywidulanie, aby każdy był wyjątkowy. Służymy wsparciem i pomysłem. Mając w zespole pasjonatów wielu dziedzin, dodając naszą kreatywność tworzymy zgrany team, który sprosta każdemu wyzwaniu.

O zaletach współpracy z naszym studiem nie trzeba przekonywać nikogo kto już kiedyś w nim pracował. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji pracować z nami serdecznie zapraszamy.

Budynek Wolf Studio jest jednym z ocalałych obiektów Zakładów Amunicyjnych „Pocisk” z 1923 roku. Usytuowany jest w Soho Factory, na warszawskim Kamionku przy Mińskiej 25.

Miejsce to ma bogatą historię. Wcześniej Manufaktura Lniana i Jutowa, powstała w 1898 roku. Po przekształceniu pozostałości Zakładów Pocisk około 1945 r. w Polskie Zakłady Samochodowe nr 2 lub dopiero po kolejnej adaptacji po 1951 r. w Warszawską Fabrykę Motocykli uruchomiono tu produkcję słynnych skuterów Osa i motocykli SHL.

Obok naszego Studio wyeksponowany jest fragment torowiska, lokomotywa spalinowa oraz semafor. Istniejące obiekty wzbogacają to wyjątkowe miejsce, w którym historyczne dobra kultury nabierają nowej jakości i życia.

Grupa WOLF to wysoce wyspecjalizowana firma z obszaru Badań i Rozwoju zajmująca się opracowywaniem spersonalizowanej produkcji i prototypowania na wczesnym etapie. Spajamy wszystkie dziedziny trójwymiarowego świata. Łączymy fotogrametrię digitalizację, animację oraz druk 3D. Posiadamy największy w Polsce park maszynowy. Proponujemy wydruki w różnych technologiach.

Wolf 3D specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług projektowania, skanowania oraz wytwarzania modeli za pomocą technologii przyrostowych. Posiadamy jeden z największych w Polsce parków maszyn, dzięki temu możemy wykonać zarówno pojedyncze elementy, jaki i serie produkcyjne w bardzo krótkim czasie. Oferujemy wydruki m.in. w technologii FDM, SLS i SLA.

Firma WOLF związana jest z edukacją od samego początku swojego działania. Pierwsze lata naszej pracy połączyliśmy z projektem stworzenia Akademii Druku 3D, gdzie na specjalistycznych szkoleniach przekazywaliśmy wiedzę i zachęcaliśmy do rozwoju osobistego.

Wolf Academy zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. Jesteśmy współtwórcą unikalnych studiów „Projektowanie i druk 3D” na Politechnice Warszawskiej, gdzie zajęcia praktyczne stanowią 80% programu. Wykładowcy to część zespołu WOLF oraz wykładowcy Politechniki Warszawskiej.